Flirt online - jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez intrernet?

Mężczyzna
Kobieta
Mężczyzna
Kobieta
poprzedni krok
Dalej
Zacznij JUŻ TERAZ!
Klikając przycisk powyżej, udzielasz nam jednoznacznej zgody na naszą Politykę prywatności, w tym użycie profilowania do znajdowania dopasowań, oraz zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania

Zasady flirtu online z kobietąmi

Fundamentem szukania prawdziwej miłości online jest flirt przez internet. Jeśli chcemy poznać nową i ciekawą osobę, to musimy jak najszybciej opanować tę sztukę. W artykule poniżej wyjaśnimy najczęstsze błędy, które popełniają mężczyzni kiedy flirtują z kobietami w sieci.

Jak flirtować z kobietą? Jeśli chcemy, aby nasz romans przerodził się w coś niecodziennego, a nie był tylko przygodą chwilową, warto kierować się prostymi zasadami. Jeśli jesteś nieśmiały, łatwiej będzie poznać kobiety w Internecie. Aby flirt online przerodził się w głębokie uczucie czy bzyk randki, a nie tylko rozczarowanie, warto stosować kilka zasad:

 • Nie oszukuj kobiet - podczas założenia konta na portalu randkowym podawaj tylko prawdziwe dane.
 • Buduj napięcie - tajemniczość podczas poznania innego użytkownika jest na najbardziej wskazana.
 • Ograniczajmy wylewność - nie warto wchodzić w skrajność, ale należy pamiętać, że milczenie również nie będzie mile widziane, przecież chodzi o to, aby rozmowa przez internet się odbyła.
 • Bardzo ważną umiejętnością może okazać się umienie zadawać pytania tak, aby kobietą czuł zainteresowanie z naszej strony i jak najszybciej chciał z nami się spotkać.
 • Pamiętajmy, że flirt online z kobietąmi powinien być relaksującą zabawą, relacją, która ma być okraszona przyjemnością i oczekiwaniem płynącą z rozmowy na czacie, a nie stresem.
 • Należy postawić na optymizm. Osoby pozytywne przyciągają podobnych sobie, a więc nie warto się bać żartować, komplementować czy kokietować. Kobiety kochają pozytywnych chłopców.

Flirt online i ostrożność

Użytkownik nigdy do końca nie wie, kto znajduje się po drugiej stronie ekranu. Jaka jest dziewczyna? Jaka jest kobietą? Warto zachować powściągliwość dotyczącą osobistych danych na profilu, jak na przykład dokładny adres zamieszkania. Ograniczyć należy również numeru telefonu komórkowego, ponieważ nieżyczliwe osoby mogą go wykorzystać przeciwko nas. Kobiety uwielbiają zapracowanych facetów.

W celi można spotkać wile osób, które mają na celu wyłudzenie pieniędzy. Nie warto więc przekazywać żadnych pieniędzy na prośbę innych użytkowników, ani prywatnych zdjęć czy innych ważnych danych. Ogólnie flirt online to świetna możliwość dla samotnych i nieśmiałych singli poznać swoją miłość. Warto tylko zachować ostrożność, zwłaszcza kobietom.

Zalety rozmowa przez internet

Jak flirtować przez internet z kobietąmi? Internetowy flirt to coraz popularniejszy sposób na wyszukanie wymarzonego partnera. Do podstawowych charakterystyk takiego flirtu są zaliczane:

 • szybkość;
 • efektywność;
 • wygoda.

Ponadto, rejestracja na takich portal jest całkowicie bezpłata. Darmowa rejestracja nie wymaga zbędnych komplikacji. Wystarczy wypełnić krótki formularz, podając następujące dane: login, nick, hasło, pleć, wiek. Aby mieć dostęp do większe funkcjonalności należy wykupić na portalu pakiet Premium albo VIP. Poznanie kobietą wymaga trochę pracy

Wspomniane pakiety oferują użytkownikom dodatkowe opcje: puszczanie oczek, dodawanie do ulubionych, wysyłanie nieograniczonej ilości wiadomości, blokowanie innych użytkowników, usunięcie profilu.

Jak zacząć rozmowę z kobietą przez internet? Wystarczy, że po prostu puścimy oczko czy wyślemy emotikona. Wiele portali randkowych oferują klientom sekcję z radami dotyczącej flirtu w internecie i bzyk randki. Jeśli nie wiemy jak droczyć się z dziewczyną, warto sięgnąć do tej sekcji i sprawdzić odpowiednie na najpopularniejsze pytania.

Jak flirtować z kobietą i uniknąć błędów

Poniżej przedstawiamy kilka najczęstszych błędów, które popełniają faceci podczas flirtu:

 • Bycie desperatem;
 • Pójście na ilość;
 • Szukanie podobieństw na siłę;
 • Brak zdjęć na profilu;
 • Eseje w pierwszej wiadomości;
 • Nudna rozmowa przez internet;
 • Przeciąganie rozmowy online.

Wiele facetów zaczynają ją atakować dziewczyny cały czas i wypisują co chwilę. Takie zachowanie pokazuje, że w ich życiu niema nić ciekawszego niżeli flirt online. Jest to najgorsze wrażenie.

Celem rozmowa przez interenet są randki. Dziewczyny, które rejestrują się na portalach randkowych, oczekują realnych spotkań w prawdziwym życiu. Jeśli dziewczyna poświęca ci dużo czasu i odpowiada z zaangażowaniem, to nie warto czekać zbyt długo, aby umówić się na randki. Nawet jeśli powie, że jest za wcześnie to nic się złego nie stanie. Jednak jeśli kobietą zgodzi, to w końcu trafi na kogoś bardziej zdecydowanego.

O czym warto wiedzieć, prowadząc flirt online

Pisanie krótkich niespersonalizowanych wiadomości nie jest najlepszym pomysłem. Kobietą, która dostaje kilkanaście wiadomości każdego dnia, nie będzie odpowiadać na wszystkie. Nie zgadzaj się ze wszystkim, co piszę dziewczyna i nie udawaj bratnią duszę.

Niektórzy faceci próbuje zacząć flirt przez internet, nie dodając ani jednego foto, a dziwi się, że żadna kobietą nie odpisuje. Tłumaczenia, że jesteś osobą publiczną i szukać randki bez zobowiązań nie przekonają żaden z kobietą. Jednak warto pamiętać, że posiadanie zdjęć na profilu to nie wszystko. Należy zadbać, aby zdjęcia były dobrej jakości. Zadbaj też o opis swojego profilu, swoich zainteresowań, podaj moto. To ułatwi cały proces uwodzenia. Brak dobrego profilu może przekreślić flirt online i Twoje szanse u atrakcyjnych kobietą.

Flirt Online