Portal dla żonatych - znajdź swoją kochankę online

Mężczyzna
Kobieta
Mężczyzna
Kobieta
poprzedni krok
Dalej
Zacznij JUŻ TERAZ!
Klikając przycisk powyżej, udzielasz nam jednoznacznej zgody na naszą Politykę prywatności, w tym użycie profilowania do znajdowania dopasowań, oraz zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania

Po co się rozwodzić, skoro nadal możemy być w szczęśliwy związku ze swoim współmałżonkiem? Należy przemyśleć swój osobisty poziom intymności i porozmawiać na ten temat z drugą połówką. Pozamałżeńskie romanse są obecnie bardzo popularne i nie ma tu czemu się wstydzić. Możemy nadal być szczęśliwymi w małżeństwie, mając kochanka czy kochankę. Po co spotykać się za plecami współmałżonka, skoro można przebywać w otwartym ślubie.

Portal dla żonatych to świetna okazja dla osób żonatych na znalezienie partnera i uzyskanie emocjonalnej satysfakcji. Randki w związku małżeńskim mają wiele plusów:

 • otrzymanie dziennej dawki uwagi;
 • satysfakcja w łóżku;
 • nowe ekscytujące emocje;
 • emocjonalne spełnienie.

Nowa pasja może uratować wiele małżeństw. Otrzymamy seksualne spełnienie, grając szczęśliwych małżonków w domu.

Gdzie szukać pozamałżeńskie romanse

W dobę rozwoju informatycznego nie musimy nawet wychodzić z domu, aby poznać samotną osobę. Ogłoszenia mężatek można znaleźć w internecie, gdziekolwiek się znajdujemy. Wystarczy mieć połączenie internetowe. Obecnie można szybko umówić się na bzyk randki online bez zbędnych komplikacji. Dzięki dostępnym opcjom na portalach randkowych możemy sortować użytkowników według wieku, płci, zainteresowań i miejscowości. Warto więc zarejestrować się na takim portalu, aby łatwo i poznać odpowiednią osobę.

Rejestracja na portal dla żonatych

Darmowa rejestracja na stronie portali randkowych wcale nie jest trudna. W celu założenia konta należy podać poniższe dane:

 • nick i hasło;
 • adres e-mail;
 • wiek;
 • pleć;
 • miejscowość.

Nie musimy podawać prawdziwych danych osobowych na profilu użytkownika. Pozamałżeńskie nie wymagają również potwierdzenia adresu mailowego. Wszystko odbywa się anonimowo. Tylko zarejestrowany użytkownik portalu może oglądać inne profili. Do dyspozycji żonatych osób wygodny czat, który umożliwia umówienie się na prawdziwą randkę.

Wskazówki dotyczące pozamałżeńskie romanse

Poniżej przedstawiamy 4 najważniejsze wskazówki, dotyczące ogloszenia mezatek i randek bez zobowiązań:

 • Zachowaj dyskretność - jeśli mieszasz w małym miasteczku, ciężko jest ukrywać fakt zdrady.
 • Pamiętaj o bezpieczności - przed spotkaniem z osobą z portalu warto dokładnie przyjrzeć się jej profilu i sprawdzić, czy nie jest oszustem lub maniakiem.
 • Nie bądź łatwym - nie warto rozmawiać z takimi osobami na tematy osobiste i przekazywać informacje osobiste.
 • Baw się fajnie - staraj się odpocząć od codziennego stresu i odrzucić emocje negatywne.

Warto też pamiętać, że mężatki portal zawiera wiele profili oszustów. Nie wolno przekazywać osobom trzecim, których poznaliśmy na portalu dane poufne. Ważne informacje mogą być później wykorzystane przeciwko nas. Nie należy również przekazywać pieniędzy na ich prośbę. Na portalach randkowych można spotkać wile kobiet, wyłudzających pieniądze od żonatych mężczyzn. Więc warto zachować pilność podczas nawiązania kontaktów na platformach randkowych.

Jak wybrać portal dla żonatych

Zanim wybierzemy odpowiedni portal randkowy i założyłem tam konto, warto przemyśleć własne oczekiwania. Ważną jest kwestia bezpieczeństwa użytkowników. Szukając portal dla żonatych, warto też zwrócić uwagę na poniższe kryteria:

 • Popularność. Jeśli chcemy dostać więcej pasujących wyników i poznać wymarzonego partnera, warto zwrócić uwagę na bardziej popularne portali.
 • Częstotliwość odświeżania. Należy sprawdzić, czy wybrany portal pokazuje czas ostatniego logowania użytkownika do profilu. W ten sposób możemy sprawdzić jego aktywność na portalu.
 • Wiarygodność. Przed umawianiem się na bzyk randki przez internet warto sprawdzić podstawowe zasady portalu i zapoznać się z jego Regulaminem.
 • Nawigacja. Portale oferują swoim użytkownikom wygodne filtry na sortowanie partnerów w celu poznania lepszego wariantu.
 • Metody doboru. Chodzi to o możliwość wyszukania partnera ze względu na jego zainteresowania, wygląd i cechy charakteru.
 • Cennik. Większość portali randkowych oferuje klientom startowy pakiet darmowy. Dostęp do konta ze standardową pulą opcji lub do konta premium jest droższy.
 • Specjalizacja. Większość serwisów jest skierowane do konkretnej grupy użytkowników. Warto więc poszukać portal, który oferuję usługi dla osób żonatych.

Pozamałżeńskie romanse wnioski

Pozamałżeńskie romanse to świetna możliwość na uzyskanie niecodziennych emocji. W czasach dzisiejszych znalezienie partnera dla seksu nie jest wcale trudne. Wszystko odbywa się przez internet za pośrednictwem portali randkowych. Ważną zaletą takich portali jest anonimowość. Ponadto serwisy randkowe zapewniają użytkownikom szybki i darmowy proces rejestracji na stronie oraz wygodne narzędzia wyszukiwania partnerów.

Wybierając portal dla żonatych, musimy jednak zachować ostrożność i dyskretność. Pamiętaj o własne bezpieczeństwo podczas nawiązania kontaktów z osobami z portalu. Ogólnie jest to dobry pomysł na uzyskanie ekscytujących wrażenie i niezapomnianego doświadczenia. Osobom żonatym warto obmówić szczegóły ze swoimi współmałżonkami już na starcie, żeby nie mieć kłopotów w przyszłości.

Pozamałżeńskie Romanse

Ogloszenia mezatek na Bzykrandki.pl

Katarzyna szuka pozamałżeńskich romansów
Katarzyna, 28

Jestem z Bydgoszczy. Poznam faceta w wieku od 25 lat na nietypowe spotkania i randki w okolicach. Ze swoje strony gwarantuje anonimowość i oczekuje, że mężczyzna tez będzie zachowywała się uczciwie podczas randek.

Maryska szuka pozamałżeńskich romansów
Maryska, 30

Nazywam się Marysia, mam 30 lat, mieszkam w Szczecinie. Zarejestrowałam się na tej stronie, aby poczuć niesamowitych emocji. Poznam przystojnego faceta w wieku do 40 lat, który wie jak zachowywać się z prawdziwymi kobietami.

kudla34 szuka pozamałżeńskich romansów
kudla34, 40

Pogadam z ładną kobietą przy kawie. Sam wychowuję 15-latka. Żona zginęła w wypadku 7 lat temu. Od tego czasu nie miałem poważnych związków. Lubię wybierać się na spacer i jeździć rowerem.

mat96 szuka pozamałżeńskich romansów
mat96, 29

Przebywam w ślubie od 5 lat. Szukam nowym porywających emocji i ekscytujących wrażeń. Poznam miłą i sympatyczną dziewczynę do 35 lat, która jest chętna na bzyk randki w Warszawie i okolicach.

pol72 szuka pozamałżeńskich romansów
pol72, 31

Jestem żonaty. Mamy wolne relacje. Moja zona regularnie spotyka się z innymi mężczyznami. Nie jest to nic dziwnego w 21 wieku. Otwarty ślub to coś, czego mi tak brakowało w moim życiu. Jeśli szukasz seksu na 1 noc - napisz do mnie, nie pożałujesz.